• Vernieuwd
Nationale Type-39/66 Fusion Splicer Batterij Lading Kabel Netsnoer DCC-66

Nationale Type-39/66 Fusion Splicer Batterij Lading Kabel Netsnoer DCC-66

Buyers rating:
-10 % € 15.00
€ 16.61

Productcijfer

Naam Product : batterij adapter cord
Model : DCC-66 opmerking : niet originele cord, maar perfecte gelijk aan DCC-66, gebruik effect is hetzelfde als originele. goede kwaliteitsborging.
herkomst : China toepassing modellen : Sumitomo Type-39 en Type-66

Gegevensblad

Modelnummer:
DCC-14
is_customized:
Yes

Meer producten in de categorie

JDSU modulator 10023707 JDSU OC-192 Modulator SN-394751D
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

JDSU modulator 10023707 JDSU OC-192 Modulator SN-394751D

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact See Me service.

€ 974.58
GUYANG GY30w Hoge Kwaliteit 30 mW VFL Glasvezelkabel Tester, Glasvezel Visual Fault Finder 20-30Km Bereik 650 + 10nm Rode pen
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

GUYANG GY30w Hoge Kwaliteit 30 mW VFL Glasvezelkabel Tester, Glasvezel Visual Fault Finder 20-30Km Bereik 650 + 10nm Rode pen

kenmerken de golflengte van de lichtbron : 650 + 10 NM toepassing van glasvezel : SM,MM de enkele mode outputpower : 30m W voeding : 2batterij 5 Powercontinue werktijd : meer dan 20 h werktemperatuur : 1060 graden(geen dauw) opslagtemperatuur : 4085 graden gewicht : 160g(zonder batterij) hoe gebruik : 1,van eindde penop de pen lichaamrotatie,de voorbereidtwee Nr 5batterijen in debatterijom depenpen staart,staart(bodemnote!)eenpenseat,negatieveuitlijning; 2,de penpen bodyenstaartverbindinggeïnstalleerd,open destofkap,volgenseenschakelaar,eenroodlichtobservatieinterface,terwijl aangeeftlicht;(opmerking de ogenniet om deoptische interface,om niet deogen); 3,volgenseenschakelaar,eenlichtpulseiswaargenomen,aangeefteen lichtgevende buis eneen lichtpulse(puls frequentiein0.52 HZ); 4,druk deschakelaar eenmaal,de lichtbron is uitgeschakeld,geenlichtopbrengsttegelijkertijd,de light emittingbuis is gedoofd;(switch mode : continue gepulstegeslotencyclmoduscontinue) 5,detectie vande getestvezel in deoptische interface,tegelijkertijd volgens deschakelaar,selecteer de outputlichtmodus(continue of gepulseerde); 6,na gebruikde stofdichtcap,gebruik niet een lange tijd,verwijder de batterijvoorkomenbatterijschade,verval,licht...

€ 14.00 15.37
1310nm 1550nm Polarisatie Handhaving eentraps Optische Isolator trage axis werk PM glasvezel isolator
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

1310nm 1550nm Polarisatie Handhaving eentraps Optische Isolator trage axis werk PM glasvezel isolator

1310nm 1550nm Polarisatie Handhaving eentraps Optische Isolator trage axis werk PM glasvezel isolator kenmerken lage Insertion Loss hoge Terugkeer Verlies hoge Uitsterven Verhouding hoge Isolatie hoge Stabiliteit & Betrouwbaarheid toepassingen communicatie Systemen Test Instrumentations Fiber Sensor onderzoek specificaties Parameter Unit waarde Stage enkele Dual Grade P een P een Center Golflengte nm 1310,1480, 1550 operationele Golflengtegebied nm ± 20 Typ...

€ 132.96
10G CWDM SFP + 1330nm, 40 km Generieke Code
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

10G CWDM SFP + 1330nm, 40 km Generieke Code

kenmerken Datarate van 1.25 Gbps operatie18 CWDM DFB golflengten laser en PIN fotodetector voor 40 km transmissie Compliant met SFP MSA en SFF8472 met lcdigitale Diagnostische Monitoring : interne Kalibratie of Externe Kalibratiecompatibel met SONET OC24LR1compatibel met Ro HS+ 3.3 V enkele voeding specificatiesvorm Type SFP +Datasnelheid10 Gtransmissie Afstand40 kmgolflengte1330nm Interface LC Duplexkabel Type Single Mode Fiber Tx Power2 ~ 3d Bmontvanger Gevoeligheid

€ 232.68
Voor Cisco Compatibel, SFP-10G-ZR 10G 80 km SFP +
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Voor Cisco Compatibel, SFP-10G-ZR 10G 80 km SFP +

voor Ciscocompatibel, SFP10 GZR 10 G 80 km SFP + RE Transceiver module 100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%20% van orignal een 's prijzen    Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (miniGBIC) transceiver module dat is 100% compatibel met orignal degenen, kan volledig vertrouwd voor uw meest veeleisende LAN / WLAN toepassing, voice project, of netwerk deployment, alle product carry 3 jaar garantie en levenslange technische ondersteuning. verzending We schip alle items wereldwijd gratis via economie verzending. alle importeren rechten en belastingen zijn de verantwoordelijkheid van de koper. Items verzonden om bevestigd koper adres van Maandag Tot Vrijdag (Weekend & Vakantie uitgesloten) vriendelijk controleer uw verzendadres zorgvuldig kassa...

€ 295.00
Intelligente JW3304A Optical Fiber Ranger kabel Visual Fault Locator Tester JW3304A Optical Fiber Ranger OTDR Principe Tester
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Intelligente JW3304A Optical Fiber Ranger kabel Visual Fault Locator Tester JW3304A Optical Fiber Ranger OTDR Principe Tester

intelligente JW3304 A Optical Fiber Ranger kabel Visual Fault Locator Tester JW3304 A Optical Fiber Ranger OTDR Principe Tester ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen JW3304 A Optical Fiber Ranger is de meest draagbare test instrument in de industrie...

€ 340.70
Finisar FWDM-1621-7D-51 FWDM-1621-7D-59 SFP
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Finisar FWDM-1621-7D-51 FWDM-1621-7D-59 SFP

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 124.65
8 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit met FC-6S Vezelmes en Dubbele poort Miller Draad stripper 5 MW Fault detector
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

8 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit met FC-6S Vezelmes en Dubbele poort Miller Draad stripper 5 MW Fault detector

8 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit met FC6 S Vezelmes en Dubbele poort Miller Draad stripper 5 MW Fault detector ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen1 x Vezelmes FC6 S1 x CLAUSS Glasvezel Stripper / Model : CFS21 x Glasvezel Strippen Tool1 x Wire Stripper1 Xvaste lengte apparaat1 X optische power meter1 X5 MW Optical fiber fault detector1 X pakket FC6 S vezelmesautomatische Enkele Bediening Mechanismetypische Cleave Hoek : 90 O ± 5 OFiber Holder Aanpassingconfiguratie : Enkele & Lint Vezelshoge Precisie Mes : 16 Cleave Posities Scratch Gratis Geanodiseerd Body Oppervlakverstelbare Cleave Lengte : : Enkele Fibre 520mmlint Fibre : 10mmvereenvoudigd Blade Aanpassing & Vervangingeningebouwde Onderhoud Tool Bevestigd CI03 B : Enkele Fiber Cleave CI03 M : Lint Fiber Cleaveglasvezel Power Meter Model VLT7800 A VLT7800 B kalibratie Golflengte (nm) 800 ~ 1700 Detector type In Ga As Meetbereik (d Bm) 70 + 10 50 + 26 onzekerheid 5% lineariteit (d B) 0.01 Display resolutie (d B) 0.03 frequentie ID Hz 270 330 1 K 2 K Wave ID nm 850,980, 1300,1310, 1490,1550, 1625 datum Opslagcapaciteit 1000 communicatie Poort USB Connector FC / SC / ST Verwisselbare Alkaline batterij 3 AAA 1.5 V of Li batterij (9 V) Adapter (V) 8.4 Werkingsduur (h) 240 zonder backlight operatie Temperatuur (o C) 10 (o C) + 60 opslag Temperatuur (o C) 25 (o C) + 70 dimensie (mm) 190*100*48 gewicht (g) 400 foto 1...

€ 31.58
Finisar FWLF163133HW, 1550.92NM 2.67G 120 KM 193.3THZ
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Finisar FWLF163133HW, 1550.92NM 2.67G 120 KM 193.3THZ

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 82.10
Hot koop 10G 850NM 300 M LC connector compatibel met cisco huawei switch sfp +
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Hot koop 10G 850NM 300 M LC connector compatibel met cisco huawei switch sfp +

Hot koop 10 G 850 NM 300 M LC connector compatibel met cisco huawei switch sfp + PRODUCT KENMERKEN tot 11.1 Gbps Data Links tot 300 m transmissie op SMF DFB Laser en PIN ontvanger metalen behuizing, voor lagere EMI 2wire interface met geïntegreerde Digitale Diagnostische monitoring Hotpluggable SFP + footprint specificaties compliant met SFF 8472 Compliant met SFP + MSA met LC connector enkele 3.3 V voeding Case temperatuur : 0 °C om 70 °C energieverlies < 1.5 W TOEPASSINGEN 10 GBASELR / LW & 10 G Ethernet STANDAARD compliant aan SFF8431 Compliant naar SFF 8472 Ro HS Compliant...

€ 23.27
KELUSHI 24 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit FC-6S Fiber Cleaver 10 mW Visual Fault Locator Optische Power Meter Strippen Tool Test
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

KELUSHI 24 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit FC-6S Fiber Cleaver 10 mW Visual Fault Locator Optische Power Meter Strippen Tool Test

pakket omvat 1 aluminium toolbox GJX11 13 kleine inbussleutel DTD69 2 Toolbox strap en sleutels YS123 14 grote inbussleutel XTD610 3 10 m W Visual Fault Locator JS10 MW46 15 schuine tang XKQ71 4 VFL tas BB42 16 draad cutters LHQ72 5 Lanyard GS44 17 strippen Tool PXK81 6 keramische kern TCX45 18 oranje Kevlar Schaar CS91 7 Grey Optische Power Meter HS56 19 Miller Stripper SK102 8 optische Power Meter tas BB57 20 Bule Vaste lengte Fiber strippen LSEHY122 9 SC Adapter SC52 21 opbergdoos SNH131 10 FC Adapter FC53 22 wattenstaafjes MQ132 11 Vezelmes FC6 SJS68 23 Airlaid WCZ134 12 Vezelmes FC6 S tas BB62 24 Alcohol flessen250 JJP136 FC6 S Vezelmes van metaal niet plastic, neem gerust te kopen!" NIET VOOR SPLICING " over de betaling1...

€ 100.96
12 Kleuren SC/APC-0.9mm-PVC-SM (G652D)-1.2 m/Glasvezel Pigtail
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

12 Kleuren SC/APC-0.9mm-PVC-SM (G652D)-1.2 m/Glasvezel Pigtail

1 Beschrijving glasvezel patchkabelen pigtailkan verbinden met verschillende soorten connectoren zoals ST, FC, SC, LC of MU met de hoogwaardige keramische ferrule, het heeft goedeconformiteiten lage Insertion Verlies...

€ 9.56