• Vernieuwd
JYTTEK Nieuwe Optische Fiber Ranger OTDR Principe Tester Meter FTTH FTTx Netwerk VFL

JYTTEK Nieuwe Optische Fiber Ranger OTDR Principe Tester Meter FTTH FTTx Netwerk VFL

Buyers rating:
€ 304.13

Productcijfer

beschrijving : Optical Fiber Ranger is de meest draagbare test instrument in de industrie. het keurt de OTDR technische principes en integreert de krachtige analyze software, waarmee de JW3304 A fiber ranger detecteren fiber fouten locatie nauwkeuriger en gemakkelijk.kenmerken : . draagbare, robuuste, lichtgewicht; gebruiksvriendelijk. meer nauwkeurige testresultaten en betere herhaalbaarheid. tot 8 vezels fouten kan worden gedetecteerd in elke meting. automatische Pulsbreedte Controle ontwerp zorgen een handige bediening. gemakkelijk identificeren de fouten locatie. ingebouwde visual fault locator (VFL), gemakkelijk vinden de fouten in dode zone. stof, water en shock proof, des igned voor veld gebruik. lange batterij leven, tot 5000 metingen bediening. toepassingen. testen de afstand van de fiber en identificeren de fouten locatie in de vezel link. lokaliseert reflecterende en niet-reflecterende breekt in de fiber netwerk. inspectie van fiber reparatie en onderhoud.Fiber Ranger is ideaal gebruikt in FTTX netwerk installatie en onderhoud.specificatieswerkende Golflengte1550nm Fiber Type9/125um SM Fiberoptische Connector Type FC/PCDetector Type In Ga As Piekvermogen van laser≥60m WMax. Weergeven Afstandreflectie Eventmeting Unitniet-reflectie Event60 km (≥1d B)niet-reflectie Event20 km (≥ 5d B)reflectie Evenement Dode Zone15 mafstand Nauwkeurigheid (Reflectie Event)± (2 m + 2*10 (-4) * Afstand)golflengte van VFL Optie650nm Uitgangsvermogen van VFL Optie> = 1 m WVoeding Alkaline Batterij (3 stks AA 4.5 V Batterijen) Werkingsduur≥5000 metingen Werktemperatuur-5 ~ 40 Copslag Temperatuur-10 ~ 60 Cvochtigheid0 ~ 85% (Niet-condensatie)afmetingen190*100*50mmgewicht (g)450pakket : 1 x Optische Fiber OTDR Tester Meter1 x Usb-kabel1 x CD1 x Bagvervoer :  1. We regelen de verzending van Maandag Tot Vrijdag. de verzending omvat verpakking en administratiekosten.2. Het duurt ongeveer 30-40 dagen (USA, CA, AU,). andere landen 40-60 werkdagen, de exacte levertijd afhankelijk postal proces.3. Als u niet uw winnende item (s) binnen 30 werkdagen, laat een bericht of Mail contact ons, we zullen ons best problemen oplossen met u.Feedback : 1. We automatisch positieve feedback om elke koper om compleet de transactie.2. Wij handhaven hoge normen streven 100% klanttevredenheid! Feedback is ons erg belangrijk.3. Goede communicatie kan alle problemen, als u vragen, gelieve ons, we zullen snel de problemen u last betaling : 1. we alipay, we accepteren via beveiligde betaling processor Escrow.2. Betaling moet gemaakt beveiligde betaling processor Escrow.3. Als u niet kan checken direct na dicht, wacht een paar minuten en retry betalingen moet binnen 3 dagen4. We alleen Alipress bevestigd adres.terugkeer : 1. We streven naar 100% tevredenheid.2. We garanderen de item aankoop is de item we hier beschreven, en is in de staat beschreven.3. Als het item komt en niet zoals beschreven, gelieve ons terugkeren voor uitwisseling.4. Return niet worden geaccepteerd een andere reden.5. meldt binnen 3 dagen en terug naar ons binnen 7 dagen ontvangen datum voor uitwisseling.

Gegevensblad

Merknaam:
jyttek
Central wavelength (nm):
1550nm(1310nm Optional)
Optical Connector Type:
FC/PC
Peak Power of laser:
60mW
Output Power of VFL Option:
1mW
Max Distance in reflection event:
60km
Detector Type:
InGaAs
Power Supply:
Alkaline Battery (3pcs AA 4.5V Batteries)

Meer producten in de categorie

Gratis Verzending TL510 Optische Power Meter Visual Fault Locator 10 mw
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Gratis Verzending TL510 Optische Power Meter Visual Fault Locator 10 mw

TL510 Optische Power Meter Visual Fault Locator 10 mw Optic Power Meter golflengte (nm) (800nm om 1650nm) Detector In Ga As Meetbereik (d Bm) 50 ~ 26 onzekerheid + 5% gekalibreerd Golflengte (nm) 850,1300, 1310,1490, 1550,1625 (meer gekalibreerd golflengte kan optioneel) resolutie (d B) lineaire 0.1% of Nietlineaire 0.01d Bm optische Connector SC, FC, ST / Universal 2.5mm adapter Voeding Alkaline Batterij (3 AA 1.5 V batterijen) Werkingsduur 240 h met 1.5 V Batterij (3) Bedrijfstemperatuur (o C) 10 ~ 50 opslag Temperatuur (o C) 20 ~ 70 relatieve Vochtigheid 130x69x29 dimensie (mm) relatieve Vochtigheid 0 tot 95% (nietcondenserend) 90% (+ 30 C) gewicht 160g Visual Fault Locator 10 mwspecificaties : golflengte 650nm±10nm Emitter Type FPLD laser uitgangsvermogen  10m W connector 2.5mm universele adapter werkmodzowel CW en Pules beschikbaar bedrijfstemperatuur 10 ~ 45 °C opslag temperatuur 40 ~ 70 °C Power 2 stks AA batterij werkuren 60 gewicht 110g (exclusief batterijen) dimensie (mm)

€ 48.19
10G CWDM SFP + 1330nm, 40 km Generieke Code
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

10G CWDM SFP + 1330nm, 40 km Generieke Code

kenmerken Datarate van 1.25 Gbps operatie18 CWDM DFB golflengten laser en PIN fotodetector voor 40 km transmissie Compliant met SFP MSA en SFF8472 met lcdigitale Diagnostische Monitoring : interne Kalibratie of Externe Kalibratiecompatibel met SONET OC24LR1compatibel met Ro HS+ 3.3 V enkele voeding specificatiesvorm Type SFP +Datasnelheid10 Gtransmissie Afstand40 kmgolflengte1330nm Interface LC Duplexkabel Type Single Mode Fiber Tx Power2 ~ 3d Bmontvanger Gevoeligheid

€ 232.68
12 Kleuren SC/APC-0.9mm-PVC-SM (G652D)-1.2 m/Glasvezel Pigtail
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

12 Kleuren SC/APC-0.9mm-PVC-SM (G652D)-1.2 m/Glasvezel Pigtail

1 Beschrijving glasvezel patchkabelen pigtailkan verbinden met verschillende soorten connectoren zoals ST, FC, SC, LC of MU met de hoogwaardige keramische ferrule, het heeft goedeconformiteiten lage Insertion Verlies...

€ 9.56
Intelligente JW3304A Optical Fiber Ranger kabel Visual Fault Locator Tester JW3304A Optical Fiber Ranger OTDR Principe Tester
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Intelligente JW3304A Optical Fiber Ranger kabel Visual Fault Locator Tester JW3304A Optical Fiber Ranger OTDR Principe Tester

intelligente JW3304 A Optical Fiber Ranger kabel Visual Fault Locator Tester JW3304 A Optical Fiber Ranger OTDR Principe Tester ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen JW3304 A Optical Fiber Ranger is de meest draagbare test instrument in de industrie...

€ 340.70
Voor hp compatibel j4858a/b/c 1.25g 550 m sfp transceiver module
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Voor hp compatibel j4858a/b/c 1.25g 550 m sfp transceiver module

voor HP Compatibel J4858 A / B / C 1.25 G 550 m SFP Transceiver module   100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%20% van orignal een 's prijzen    Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (miniGBIC) transceiver module dat is 100% compatibel met orignal degenen, kan volledig vertrouwd voor uw meest veeleisende LAN / WLAN toepassing, voice project, of netwerk deployment, alle product carry 3 jaar garantie en levenslange technische ondersteuning. verzending We schip alle items wereldwijd gratis via economie verzending. alle importeren rechten en belastingen zijn de verantwoordelijkheid van de koper. Items verzonden om bevestigd koper adres van Maandag Tot Vrijdag (Weekend & Vakantie uitgesloten) vriendelijk controleer uw verzendadres zorgvuldig kassa...

€ 9.97
JDSU modulator 10023707 JDSU OC-192 Modulator SN-394751D
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

JDSU modulator 10023707 JDSU OC-192 Modulator SN-394751D

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact See Me service.

€ 974.58
Glasvezel jumper patch cord kabel, lc/PC-LC/pc, 3.0mm diameter, om1 multimode 62.5/125, duplex lc 5 meters
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Glasvezel jumper patch cord kabel, lc/PC-LC/pc, 3.0mm diameter, om1 multimode 62.5/125, duplex lc 5 meters

Glasvezel patchkabel kabel, lc / pclc / pc, 3.0mm diameter,62.5 / 125 multimode, duplex, 5 meterNoot : Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte.Technische specificaties : parametereenheid Fc, sc, lc / gepantserde glasvezel patchkabel St, mu Mtrj, mpoe2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Insertion loss( typisch)db& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,3return lossdb& ge; 45& ge; 50& ge; 60& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 35& ge; 55& ge; 75operationele golflengtenm1310,15101310,15101310,15101310,1510uitwisselbaarheiddb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2trillingendb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2bedrijfstemperatuur& °; c 40 ~ 75 40 ~ 75 40 ~ 75 40 ~ 75temperatuur bij opslag& °; c 45~85 45~85 45~85 45~85kabeldiametermm& phi; 3...

€ 8.30
Grandway 10 mw Visual Fault Locator Glasvezel VLS-8-10
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Grandway 10 mw Visual Fault Locator Glasvezel VLS-8-10

Grandway 10 mw Visual Fault Locator Glasvezel algemene Beschrijving : Grandwayfbiedt de nieuwste F2 H VLS8 serie mini visuele laser bron het ontwerp van deze visuele laser bron is totaal voldoen aan de human engineering...

€ 21.00 22.85
2 * EPON + 2 * GE Poorten EPON OLT 1U 19 inch rack mount Met SFP
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

2 * EPON + 2 * GE Poorten EPON OLT 1U 19 inch rack mount Met SFP

2 * EPON + 2 * GE Poorten EPON OLT 1 U 19 inch rack mount Met SFP 1 Product Beschrijving XW17 QZ102serie EPON OLT producten zijn 1 U hoogte 19 inch rack mount producten functies van de OLT zijn kleine, handig, flexibele, eenvoudig te implementeren, hoge prestaties...

€ 481.97
2015 hoge kwaliteit OAM Fiber Optic Connector Cleaner vervanging reel Cleaning Cassettes
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

2015 hoge kwaliteit OAM Fiber Optic Connector Cleaner vervanging reel Cleaning Cassettes

2015 hoge kwaliteit OAM Fiber Optic Connector Cleaner vervanging reel Cleaning Cassettesprofessionele Fabrikant, kwaliteit Gegarandeerd, kopen met vertrouwen.over product : 1) Problemen zoals de grootte en kleur van de meetfout en defotografische proces, Gelieve ons, wij u de meest bevredigendeantwoord.2) Als uw online shop nodig de product foto, welkom downloaden te gebruiken.3) Als selecteren thuis decorration sets of sommige goederen bereiken hoeveelheid wilt groothandel, gelieve me.Betaalmethode : 1...

€ 23.27
Gratis verzending 30 mw Rood Laserlicht Glasvezelkabel Tester LC/SC/FC/ST Connector Kabel Laser Glasvezel Tester 10-30 KM
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Gratis verzending 30 mw Rood Laserlicht Glasvezelkabel Tester LC/SC/FC/ST Connector Kabel Laser Glasvezel Tester 10-30 KM

1 Kenmerken : MQW LD optische bronoperationele mod: CW en GLINTFC, SC, ST, LC Algemene interfacelange inspectie afstand Steady vermogen2 Functie : zoek de fiber falen, zoals breuk en bochtfalen inspectie in OTDR blind zone Fiber erkenning van hoofd gezicht om end gezichtmechanische overgangspunt optimalisatie3 Toepassing : Telecom, CATV project PDS bouw en onderhoudoptische component productie en onderzoekandere fiber project4 Specificaties : golflengte : 650nm Uitgangsvermogen : 30 mwconnector : algemene 2.5mm connector (De beschikbaar interface SC / FC / ST) FCLC fiber adapter De beschikbaar interface LCfrequentie : 1 Hz Power : AA 1.5 VWerktemperatuur : 10 tot + 45bereik : 2030 Km Het product geen batterijbuis.pakket omvat : 1x30 m W visual fault locator1x FCLC Fiber adapter1x Visual fault locator taspohto show : sinds de internationale lucht staat niet bevat brandbare en explosieve goederen, dde eenheid niet de batterij bevatten levering, dank u voor begrip!  Factory direct! Dealers nodig niet schrijven onze bedrijf handelsmerk kan een bericht of contacteren.pohto show : sinds de internationale lucht staat niet de haar bevat brandbare en explosieve goederen, dde eenheid niet de batterij bevatten levering, dank u voor begrip!FCLC fiber adapter 1 STKS herinnering door de relatief hoge waarde van de goederen aangifte...

€ 18.28
1310nm 1550nm Polarisatie Handhaving eentraps Optische Isolator trage axis werk PM glasvezel isolator
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

1310nm 1550nm Polarisatie Handhaving eentraps Optische Isolator trage axis werk PM glasvezel isolator

1310nm 1550nm Polarisatie Handhaving eentraps Optische Isolator trage axis werk PM glasvezel isolator kenmerken lage Insertion Loss hoge Terugkeer Verlies hoge Uitsterven Verhouding hoge Isolatie hoge Stabiliteit & Betrouwbaarheid toepassingen communicatie Systemen Test Instrumentations Fiber Sensor onderzoek specificaties Parameter Unit waarde Stage enkele Dual Grade P een P een Center Golflengte nm 1310,1480, 1550 operationele Golflengtegebied nm ± 20 Typ...

€ 132.96
JDSU 2 GB SFP 42P21SNYAA10 52P6539 glasvezel module
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

JDSU 2 GB SFP 42P21SNYAA10 52P6539 glasvezel module

welkom om See Me Technologie Co LTDkorting voor groothandel?meer deel nummers?offerte voor BOM?al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.JDSU 2 GB SFP 42 P21 SNYAA10 52 P6539

€ 13.46
Voor Cisco Compatibel, SFP-10G-ZR 10G 80 km SFP +
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Voor Cisco Compatibel, SFP-10G-ZR 10G 80 km SFP +

voor Ciscocompatibel, SFP10 GZR 10 G 80 km SFP + RE Transceiver module 100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%20% van orignal een 's prijzen    Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (miniGBIC) transceiver module dat is 100% compatibel met orignal degenen, kan volledig vertrouwd voor uw meest veeleisende LAN / WLAN toepassing, voice project, of netwerk deployment, alle product carry 3 jaar garantie en levenslange technische ondersteuning. verzending We schip alle items wereldwijd gratis via economie verzending. alle importeren rechten en belastingen zijn de verantwoordelijkheid van de koper. Items verzonden om bevestigd koper adres van Maandag Tot Vrijdag (Weekend & Vakantie uitgesloten) vriendelijk controleer uw verzendadres zorgvuldig kassa...

€ 295.00
KELUSHI 24 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit FC-6S Fiber Cleaver 10 mW Visual Fault Locator Optische Power Meter Strippen Tool Test
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

KELUSHI 24 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit FC-6S Fiber Cleaver 10 mW Visual Fault Locator Optische Power Meter Strippen Tool Test

pakket omvat 1 aluminium toolbox GJX11 13 kleine inbussleutel DTD69 2 Toolbox strap en sleutels YS123 14 grote inbussleutel XTD610 3 10 m W Visual Fault Locator JS10 MW46 15 schuine tang XKQ71 4 VFL tas BB42 16 draad cutters LHQ72 5 Lanyard GS44 17 strippen Tool PXK81 6 keramische kern TCX45 18 oranje Kevlar Schaar CS91 7 Grey Optische Power Meter HS56 19 Miller Stripper SK102 8 optische Power Meter tas BB57 20 Bule Vaste lengte Fiber strippen LSEHY122 9 SC Adapter SC52 21 opbergdoos SNH131 10 FC Adapter FC53 22 wattenstaafjes MQ132 11 Vezelmes FC6 SJS68 23 Airlaid WCZ134 12 Vezelmes FC6 S tas BB62 24 Alcohol flessen250 JJP136 FC6 S Vezelmes van metaal niet plastic, neem gerust te kopen!" NIET VOOR SPLICING " over de betaling1...

€ 100.96
Originele SUMITOMO SCP9EA8-H1-CN-F350, 2.5G-OTU1-120KM-1549.32NM-S
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Originele SUMITOMO SCP9EA8-H1-CN-F350, 2.5G-OTU1-120KM-1549.32NM-S

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 81.44
OEM LCD Tester voor iPhone 6 6 S plus 6 plus Gebarsten LCD Screen Digitizer Display Testen Voor iPhone 6 6 S Plus Met PCB Board
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

OEM LCD Tester voor iPhone 6 6 S plus 6 plus Gebarsten LCD Screen Digitizer Display Testen Voor iPhone 6 6 S Plus Met PCB Board

OEM LCD Tester voor i Phone 6 6 S plplGebarsten Lcdscherm Digitizer Display Testen Voor i Phone 6 6 S PlMet Printplaat Lcd Touch Screen Digitizer Tester Board Tool voor i Phone Serie met lader & PCB Board nieuw en goede kwaliteit lcd touch screen digitizer tester board tool voor i Phone 6 6 PlS 6 S plplusdeze tool is om de toestand van de touchscreen digitizer, of het goed of slecht, werkbaar of onwerkbaarmet ledindicatoren om de voorwaarden van de digitizer en power lichtmet gratis printplaat inbegrepen voor faciliteren uw testendraagbare en lichtgewicht ontwerp, gemakkelijk te dragen en winkeleenvoudige bediening (U kunt de video voor referentie bediening : 1...

€ 147.92
ZTE 033030100216 SM-2km-1310-2.125G ~ 6.144G-Ik optische module
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

ZTE 033030100216 SM-2km-1310-2.125G ~ 6.144G-Ik optische module

welkom om See Me Technologie Co LTDkorting voor groothandel?meer deel nummers?offerte voor BOM?al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 17.04
8 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit met FC-6S Vezelmes en Dubbele poort Miller Draad stripper 5 MW Fault detector
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

8 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit met FC-6S Vezelmes en Dubbele poort Miller Draad stripper 5 MW Fault detector

8 In 1 FTTH Glasvezel Tool Kit met FC6 S Vezelmes en Dubbele poort Miller Draad stripper 5 MW Fault detector ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen1 x Vezelmes FC6 S1 x CLAUSS Glasvezel Stripper / Model : CFS21 x Glasvezel Strippen Tool1 x Wire Stripper1 Xvaste lengte apparaat1 X optische power meter1 X5 MW Optical fiber fault detector1 X pakket FC6 S vezelmesautomatische Enkele Bediening Mechanismetypische Cleave Hoek : 90 O ± 5 OFiber Holder Aanpassingconfiguratie : Enkele & Lint Vezelshoge Precisie Mes : 16 Cleave Posities Scratch Gratis Geanodiseerd Body Oppervlakverstelbare Cleave Lengte : : Enkele Fibre 520mmlint Fibre : 10mmvereenvoudigd Blade Aanpassing & Vervangingeningebouwde Onderhoud Tool Bevestigd CI03 B : Enkele Fiber Cleave CI03 M : Lint Fiber Cleaveglasvezel Power Meter Model VLT7800 A VLT7800 B kalibratie Golflengte (nm) 800 ~ 1700 Detector type In Ga As Meetbereik (d Bm) 70 + 10 50 + 26 onzekerheid 5% lineariteit (d B) 0.01 Display resolutie (d B) 0.03 frequentie ID Hz 270 330 1 K 2 K Wave ID nm 850,980, 1300,1310, 1490,1550, 1625 datum Opslagcapaciteit 1000 communicatie Poort USB Connector FC / SC / ST Verwisselbare Alkaline batterij 3 AAA 1.5 V of Li batterij (9 V) Adapter (V) 8.4 Werkingsduur (h) 240 zonder backlight operatie Temperatuur (o C) 10 (o C) + 60 opslag Temperatuur (o C) 25 (o C) + 70 dimensie (mm) 190*100*48 gewicht (g) 400 foto 1...

€ 31.58
40 Meter LC/PC-ST/PC, OM2 Multimode 50/125, Duplex LC ST Glasvezel Patch Cord Kabel
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

40 Meter LC/PC-ST/PC, OM2 Multimode 50/125, Duplex LC ST Glasvezel Patch Cord Kabel

Glasvezel patchkabel kabel, lc / pcst / pc, 3.0mm diameter,50 / 125 multimode, om 2, duplex, 40 meter Noot : Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte. Technische specificaties : Informatie over het bestellen :  Optische vezel connector : lc, st, fc, sc, mtrj, din, d 4, e2000, mpo Ferrule type interface : apc,pcupc Vezelkernen : simplex, duplex Vezeltype; multimode( 50 / 125) / ( 62,5 / 125), singlemode( 9 / 125) Vezel diameter( mm) : & phi; 0...

€ 26.59
Laser tester tool 10 mw Pen Style Visual Fault Locat, Glasvezelkabel Tester 10Km Bereik
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Laser tester tool 10 mw Pen Style Visual Fault Locat, Glasvezelkabel Tester 10Km Bereik

gelieve ons voor alle details voordat u bestelling. laser tester tool 10 mw Pen Style Visual Fault Locat, Glasvezelkabel Tester 10 Km Bereik 10 mw & #65292; 10 KM Pen Style Visual Fault Locat 14.9 $ / PC 20 mw & #65292; 20 KM Pen Style Visual Fault Locat 28.5 $ / PC 30 mw & #65292; 30 KM Pen Style Visual Fault Locat 47.5 $ / PC pakket omvat 1 Visual Fault Locator 1 zak 1 Lanyard sturen keramische buis Laser output : 10 mw Laser golflengte : 650 nm Laser afstand : tot 10 km Fiber Toepassingen : singlemode of multimode kenmerken : continue golf en gepulste modconstante uitgangsvermogen Power : 2 STKS aabatterijen (niet inbegrepen) Shell materiaal : Aluminium   over ons : onze producten zijn gloednieuwe originele van factory...

€ 138.77
Hot koop 10G 850NM 300 M LC connector compatibel met cisco huawei switch sfp +
  • Vernieuwd
Klantwaardering:

Hot koop 10G 850NM 300 M LC connector compatibel met cisco huawei switch sfp +

Hot koop 10 G 850 NM 300 M LC connector compatibel met cisco huawei switch sfp + PRODUCT KENMERKEN tot 11.1 Gbps Data Links tot 300 m transmissie op SMF DFB Laser en PIN ontvanger metalen behuizing, voor lagere EMI 2wire interface met geïntegreerde Digitale Diagnostische monitoring Hotpluggable SFP + footprint specificaties compliant met SFF 8472 Compliant met SFP + MSA met LC connector enkele 3.3 V voeding Case temperatuur : 0 °C om 70 °C energieverlies < 1.5 W TOEPASSINGEN 10 GBASELR / LW & 10 G Ethernet STANDAARD compliant aan SFF8431 Compliant naar SFF 8472 Ro HS Compliant...

€ 23.27